Home        Bloglovin        Who am I?        Instagram        Blogshop        Contact        Outfits        Categories        Links       

Wednesday, December 24, 2008

Sunday, December 14, 2008

Et år og syv månder med min kjære!:D



Nå skal vi på kino og se Fatso, jeg er nesten frisk, og i morgen er det jobb igjen. Som du ser, har meg og min kjære jubileum i dag, swiii!

Har dere hatt en fin helg?

Sunday, December 7, 2008

Jeg drømmer om sommer!


Derfor dette bildet fra Hovefestivalen 2007. I går var det iskaldt, og i dag regner det. Det er hvertfall ikke sommer. Hvorfor er jeg født i et land der det aldri er fint vær? Jeg vil være solbrun, ha kjole på, saltvannshår, og fregner på nesen. Men nei, jeg går i sjøstøvler og er vinterfarget. Jeg prøver å finne ut hvor jeg vil dra neste sommer. Selvfølgelig vil jeg ikke til Kos, Aia Napa eller Bulgaria. Aldri.

Saturday, December 6, 2008

Gi meg!

This jumpsuit!!

Thursday, December 4, 2008

Resultat av skattejakt


Her er buksen jeg fikk av farmor. I dag har jeg hatt en av mine høyt elskede fridager, og har fått kjøpt en julegave. Eller, en og en halv. Jeg er godt igang, og får sikkert kjøpt noen i lunsjen en dag. I morgen skal jeg til tannlegen, satser på null hull, som alltid. Men jeg skal pusse tenner til jeg blør, for å fjerne alle matrester og eventuelle kariuser og baktuser.

Monday, December 1, 2008

Jul i ståvo!






Her kan man se litt av den nyyyyydelige og nypyntede leiligheten!

I morgen skal jeg til legen med mitt idiotiske kne, og få høre hva som er gale med det, og at jeg sikkert må amputere det. Nå skal jeg lese blad, se Top Model, og spise brownies. Aaah, bliss!

Hva gjør dere i kveld?