Jeg skal på Green Day konsert!!! Ikke like stort nå, som det hadde vært for tre år siden, da hadde jeg lagt i fosterstilling og grått nå! På ungdomsskolen var det INGEN over, og INGEN ved siden! Så jeg lovet meg selv, at de MÅTTTE jeg se live, før jeg døde! Og nå, har jeg billetter!!
Hey, så gøy! Bra du fikk tak i billetter, nå kan du glede deg masse! Jeg har aldri vært så veldig oppdatert på musikk, men hadde en venninne som likte Green Day veldig godt i en periode på ungdomsskolen :)
ReplyDeleteSVAR: Haha, jeg skjønner så godt hva du mener! Er IKKE lett å holde seg unna søtsaker! Sikkert ekstra vanskelig for deg som bor i sentrum... Med deilige kiosker overalt... *sukk*
Å, så gøy! Det blir sikkert dritfett!
ReplyDeleteHvordan gikk det med joggingen forresten?;)
Tøft, har aldri hørt så grusomt mye på Green Day, så jeg kommer nok ikke til å se dem. men det hadde sikkert vært gøy :D
ReplyDeleteCOngrats. :D Kjempegøy. :D
ReplyDeleteSå bra, jeg er stolt av deg! Litt er absolutt bedre enn ingenting, slik tenker jeg også, hehe:)
ReplyDeleteHar konkuranse på bloggen min nå, sjekk ut ;-)
ReplyDeleteLykke til! :-) Puss ;*
Hihi, ja, tror jeg fristet endel nå! Men jordbær er jo godt og sunt, så det er bare å løpe og kjøpe! :)
ReplyDeletewoho! jeg vil og
ReplyDeleteSå stilig! :D
ReplyDeleteheheh cool.
ReplyDeletedigger greenday, lucky you!!
Det blir sikkert kjempe bra, du får kose deg masse! :-)
ReplyDeleteÅh, så utrolig gøy! :D Du er heldig!
ReplyDeleteHELDIG!! Hvor hvor hvor? Jeg vil ogsååå :D
ReplyDeleteSå gøy!:D
ReplyDelete