Home        Bloglovin        Who am I?        Instagram        Blogshop        Contact        Outfits        Categories        Links       

Tuesday, January 24, 2012

Officially, an idiot abroad

Photobucket

For øyeblikket sitter jeg i sengen og hører på Veronica Maggio, mens jeg venter på hun ene jeg bor med. Så langt har London behandlet meg pent. Siden jeg har vært så flink og flyttet til nytt land har jeg spandert på meg en leopardkåpe, og et par nye Converse. Må da ha såpass!

Ellers så har jeg fremdeles litt fri før jeg begynner å jobbe i februar, så da tenkte jeg å feks orientere meg litt på tuben, så jeg ikke ender opp i Irland på vei til jobb.

6 comments:

  1. Hurra! Gleder meg til å lese hvordan det går med deg der borte, noe sier meg at det blir smashing... :)

    ReplyDelete
  2. Misunner deg sånn! Blir nok utrolig bra :)

    ReplyDelete
  3. Merker jeg har veldig lyst til å se bilde av den leopardkåpen. Den er sikkert rålekker!

    ReplyDelete
  4. Åh, så gøøy! Gleder meg til å høre mer om London!

    ReplyDelete
  5. Så gøy at du er på plass, og at du har fått kjøpt deg noe fint :) Kos deg masse med den fine byen!

    ReplyDelete
  6. sv: Ja, de er så utrolig rå! Men må si at jeg synes Spike er hakket kulere!

    Er så misunnelig, og du er jo utrolig modig som gjør det her! Gleder meg til å lese masse om det :D

    ReplyDelete